Moderation Note (8.x-1.0-beta4) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Cancel
et: Tühista

en: Edit
et: Muuda

en: None
et: Puudub

en: Save
et: Salvesta

en: Text
et: Tekst

en: Assigned to
et: Määratud

en: Created
et: Loodud

en: From
et: Kellelt

en: Authored by
et: Autor

en: Other
et: Muu

en: Changed
et: Muudetud

en: Reply
et: Vasta
