Moderation Note (8.x-1.0-beta4) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: None
gu: એકે નહિ

en: Save
gu: સાચવો

en: Text
gu: લખાણ

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Other
gu: અન્ય

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Reply
gu: જવાબ
