Moderation Note (8.x-1.0-beta4) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: None
ka: არცერთი

en: Text
ka: ტექსტი

en: Created
ka: შექმნილია

en: From
ka: ვისგან

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Other
ka: სხვა
