Moderation Note (8.x-1.0-beta4) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Cancel
ro: Anulare

en: Edit
ro: Editați

en: None
ro: Nimic

en: Quote
ro: Citat

en: Save
ro: Salvare

en: Assigned to
ro: Atribuit către

en: Created
ro: Creat

en: From
ro: De la

en: Authored by
ro: Autor

en: Other
ro: Altele

en: Changed
ro: Schimbat

en: Reply
ro: Replică
