Moderation Note (8.x-1.0-beta4) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: None
th: ไม่มี

en: Save
th: บันทึก

en: Text
th: ข้อความ

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: From
th: จาก

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Other
th: อื่นๆ

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Reply
th: ตอบ
