Moderation Note (8.x-1.0-beta4) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Edit
vi: Sửa

en: None
vi: Không có

en: Save
vi: Lưu

en: Text
vi: Văn bản

en: Created
vi: Tạo bởi

en: From
vi: Từ

en: Authored by
vi: Tạo bởi

en: Other
vi: Khác

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Reply
vi: Phản hồi

en: Resolved
vi: Đã tính xong
