Moderation Note (8.x-1.0-beta5) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: None
ar: لا شيء

en: Quote
ar: الاقتباس

en: Save
ar: حفظ

en: Text
ar: نص

en: Assigned to
ar: مسندة إلى

en: Created
ar: الإنشاء

en: From
ar: من

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Other
ar: آخر

en: Changed
ar: تم التغير

en: Reply
ar: رد
