Moderation Note (8.x-1.0-beta5) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Edit
ast: Editar

en: None
ast: Nengún

en: Save
ast: Guardar

en: Text
ast: Testu

en: Created
ast: Fechu

en: From
ast: De

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Other
ast: Otru
