Moderation Note (8.x-1.0-beta5) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Delete
is: Strika

en: Cancel
is: Avlýs

en: Edit
is: Broyt

en: Save
is: Goym

en: Text
is: Tekstur

en: Created
is: Stovnað

en: From
is: Frá

en: Authored by
is: Skrivað hevur

en: Other
is: Annað

en: Reply
is: Svar
