Moderation Note (8.x-1.0-beta5) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Save
hy: Պահպանել

en: Text
hy: Տեքստ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: From
hy: Ում կողմից

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Reply
hy: Պատասխան
