Moderation Note (8.x-1.0-beta5) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Save
kk: Сақтау

en: Text
kk: Текст

en: Created
kk: Құрылған

en: From
kk: Кімнен

en: Authored by
kk: Автор

en: Other
kk: Басқа

en: Reply
kk: Жауап беру
