Moderation Note (8.x-1.0-beta5) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: None
km: គ្មាន

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: From
km: ពី

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Reply
km: ឆ្លើយតប
