Moderation Note (8.x-1.0-beta5) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Edit
lv: Labot

en: None
lv: Nav

en: Quote
lv: Citāts

en: Save
lv: Saglabāt

en: Text
lv: Teksts

en: Assigned to
lv: Piešķirts

en: Created
lv: Izveidots

en: From
lv: No

en: Authored by
lv: Autors

en: Other
lv: Citi

en: Changed
lv: Labots

en: Reply
lv: Atbildēt
