Moderation Note (8.x-1.0-beta5) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: None
ml: ഇല്ല

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: Authored by
ml: എഴുതിയത്
