Moderation Note (8.x-1.0-beta5) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Edit
pl: Edytuj

en: None
pl: Brak

en: Save
pl: Zapisz

en: Text
pl: Tekst

en: Assigned to
pl: Przydzielone do

en: Created
pl: Utworzono

en: From
pl: Od

en: Authored by
pl: Autor

en: Other
pl: Inne

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Reply
pl: Odpowiedz

en: Moderation notes
pl: Notatki moderacji

en: View notes
pl: Przeglądanie notatek
