Moderation Note (8.x-1.0-beta5) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Cancel
ta: விலகு

en: Edit
ta: மாற்று

en: None
ta: இல்லை

en: Quote
ta: மேற்கோள் காட்டு

en: Save
ta: சேமி

en: Text
ta: உரை

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: From
ta: அனுப்புநர்

en: Authored by
ta: எழுத்தாளர்

en: Other
ta: மற்றவை

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Reply
ta: மறுமொழி
