Moderation Note (8.x-1.0-beta5) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: None
ug: يوق

en: Quote
ug: نەقىل

en: Text
ug: تېكىست

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: From
ug: يوللىغۇچى

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: Other
ug: باشقا

en: Reply
ug: جاۋاب
