Moderation Note (8.x-1.0-beta6) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Text
ur: متن

en: Authored by
ur: تصنیف از
