Moderation Scheduler (8.x-6.9) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Author
bg: Автор

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Page
bg: Страница

en: Revision
bg: Редакция

en: Apply
bg: Търси
