Moderation Scheduler (9.0.1) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Author
mr: लेखक

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: 1 hour
mr: एक तास

en: Page
mr: पान

en: 1 day
mr: १ दिवस

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Content Type
mr: साहित्य प्रकार
