Moderation Scheduler (9.0.1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Author
ne: लेखक

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Revision
ne: संशोधन
