Moderation Scheduler (9.0.8) - en to cs translation catalogue (21 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Author
cs: Autor

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Page
cs: Stránka

en: 1 day
cs: 1 den

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Revision
cs: Revize

en: Content Type
cs: Typ obsahu

en: Apply
cs: Použít

en: 1 minute
cs: 1 minuta

en: Offset
cs: Posun

en: Content author
cs: Autor obsahu

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Scheduling options
cs: Možnosti plánování

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
