Moderation Scheduler (9.1.6) - en to hu translation catalogue (28 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Author
hu: Szerző

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: 1 hour
hu: 1 óra

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Page
hu: Oldal

en: 1 day
hu: 1 nap

en: Desc
hu: Csökk

en: Title:
hu: Cím:

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Content title
hu: A tartalom címe

en: Revision
hu: Változat

en: Content Type
hu: Tartalomtípus

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: 5 minutes
hu: 5 perc

en: 1 minute
hu: 1 perc

en: Offset
hu: Eltolás

en: Scheduled time
hu: Időzített időpont

en: Content author
hu: Tartalom szerzője

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Scheduling options
hu: Időzítési beállítások

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Scheduled content
hu: Időzített tartalom
