Moderation Scheduler (9.1.6) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Author
oc: Autor

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: 1 hour
oc: 1 ora

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Page
oc: Pagina

en: 1 day
oc: 1 jorn

en: Title:
oc: Títol :

en: Sort by
oc: Triar per

en: Content Type
oc: Tipe de contengut

en: Apply
oc: Aplicar

en: 1 minute
oc: 1 minuta

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
