Moderation Scheduler (9.1.9) - en to it translation catalogue (24 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Status
it: Stato

en: Author
it: Autore

en: Reset
it: Ripristina

en: Content type
it: Tipo di contenuto

en: Page
it: Pagina

en: 1 day
it: 1 giorno

en: Desc
it: Disc

en: Title:
it: Titolo:

en: Sort by
it: Ordina per

en: Content title
it: Titolo del contenuto

en: Revision
it: Revisione

en: Content Type
it: Tipo di contenuto

en: Apply
it: Applica

en: 5 minutes
it: 5 minuti

en: 1 minute
it: 1 minuto

en: Offset
it: Scostamento

en: Content author
it: Autore del contenuto

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Scheduling options
it: Opzioni di pianificazione

en: « First
it: « Prima

en: Last »
it: Ultima »

en: Master
it: Principale
