Moderation Scheduler (9.2.6) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Author
jv: Penulis

en: Reset
jv: Baléknā

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: Page
jv: Kācā

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Revision
jv: Perubahan

en: 1 minute
jv: 1 menit

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
