Moderation Scheduler (9.2.6) - en to ru translation catalogue (31 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Author
ru: Автор

en: Reset
ru: Сбросить

en: 1 hour
ru: 1 час

en: Content type
ru: Тип материала

en: Page
ru: Страница

en: 1 day
ru: 1 день

en: Desc
ru: По убыванию

en: Title:
ru: Заголовок:

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Content title
ru: Заголовок

en: Revision
ru: Редакция

en: Content Type
ru: Тип материала

en: Apply
ru: Применить

en: 5 minutes
ru: 5 минут

en: 1 minute
ru: 1 минута

en: Cron Settings
ru: Настройки Cron

en: Offset
ru: Пропустить

en: Scheduled time
ru: Запланированное время

en: Cron interval
ru: Интервал Cron

en: Content author
ru: Автор материала

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: 1 | @count
ru[0]: @count
ru[1]: @count
ru[2]: @count[2]

en: Scheduling options
ru: Параметры планирования

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Scheduled content
ru: Запланированные материалы
