Moderation Sidebar (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Published
et: Avaldatud

en: Revisions
et: Redaktsioonid

en: Authored by
et: Autor

en: Other
et: Muu

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Tasks
et: Ülesanded

en: Edit content
et: Muuda sisu

en: Translate
et: Tõlge

en: Delete content
et: Kustuta sisu

en: Edit draft
et: Muuda

en: View all revisions
et: Vaata kõiki versioone

en: The moderation state has been updated.
et: Modereerimise olek on uuendatud.
