Moderation Sidebar (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Published
hu: Közzétéve

en: Revisions
hu: Változatok

en: Authored by
hu: Szerző

en: Other
hu: Egyéb

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Tasks
hu: Feladatok

en: Edit content
hu: Tartalom szerkesztése

en: Translate
hu: Fordítás

en: Delete content
hu: Tartalom törlése

en: Edit draft
hu: Piszkozat szerkesztése

en: View all revisions
hu: Összes változat megtekintése

en: The moderation state has been updated.
hu: A moderációs állapot frissítve.
