Moderation Sidebar (8.x-1.1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Revisions
af: Weergawes

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Other
af: Ander

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: Tasks
af: Take

en: Translate
af: Vertaal
