Moderation Sidebar (8.x-1.1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Published
he: מפורסם

en: Revisions
he: גרסאות

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Other
he: אחר

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Tasks
he: משימות

en: Edit content
he: ערוך תוכן

en: Translate
he: תרגום

en: Draft
he: טיוטה

en: Delete content
he: מחיקת תוכן
