Moderation Sidebar (8.x-1.1) - en to no translation catalogue (13 entries)

en: Published
no: Publisert

en: Revisions
no: Versjoner

en: Authored by
no: Skrevet av

en: Other
no: Annet

en: Unpublished
no: Upublisert

en: Tasks
no: Oppgaver

en: Edit content
no: Rediger innhold

en: Translate
no: Oversett

en: Draft
no: Utkast

en: Delete content
no: Slett innhold

en: No message
no: Ingen melding

en: View all revisions
no: Se alle revisjoner

en: The moderation state has been updated.
no: Modereringstilstanden har blitt oppdatert.
