Moderation Sidebar (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Revisions
nl: Revisies

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Other
nl: Andere

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Tasks
nl: Taken

en: Edit content
nl: Inhoud bewerken

en: Translate
nl: Vertalen

en: Draft
nl: Concept

en: Delete content
nl: Inhoud verwijderen

en: Edit draft
nl: Concept wijzigen

en: View all revisions
nl: Alle revisies weergeven

en: The moderation state has been updated.
nl: De moderatiestatus is bijgewerkt.
