Moderation Sidebar (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Published
pl: Opublikowane

en: Revisions
pl: Wersje

en: Authored by
pl: Autor

en: Other
pl: Inne

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Tasks
pl: Zadania

en: Edit content
pl: Edycja zawartości

en: Translate
pl: Tłumaczenia

en: Draft
pl: Szkic

en: Delete content
pl: Usuń zawartość

en: No message
pl: Brak wiadomości

en: Edit draft
pl: Edytuj szkic

en: View all revisions
pl: Przeglądaj wszystkie wersje

en: The moderation state has been updated.
pl: Uaktualniono stan moderacji.
