Moderation Sidebar (8.x-1.2) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Edit
az: Dəyiş

en: View
az: Görünüş

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Revisions
az: Reviziyalar

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Other
az: Digər

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Tasks
az: Tapşırıqlar

en: Translate
az: Tərcümə etmək

en: Delete content
az: Məzmunu silin

en: View all revisions
az: Bütün düzəlişlərə baxın

en: The moderation state has been updated.
az: Moderasiya vəziyyəti yeniləndi.
