Moderation Sidebar (8.x-1.3) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Edit
fa: ویرایش

en: View
fa: مشاهده

en: Published
fa: منتشر شده

en: Revisions
fa: بازبینی‌ها

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: Other
fa: ساير

en: Unpublished
fa: منتشر نشده

en: Tasks
fa: وظایف

en: Translate
fa: ترجمه

en: Draft
fa: پیش نویس

en: Delete content
fa: حذف محتوا
