Moderation Sidebar (8.x-1.4) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Edit
id: Sunting

en: View
id: Lihat

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Revisions
id: Revisi

en: Authored by
id: Ditulis oleh

en: Other
id: Lainnya

en: Unpublished
id: Tidak dipublikasikan

en: Tasks
id: Tugas

en: Edit content
id: Sunting konten

en: Translate
id: Terjemahkan

en: Draft
id: Konsep

en: Delete content
id: Hapus konten
