Moderation Sidebar (8.x-1.4) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Edit
mn: Засварлах

en: View
mn: Харах

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Translate
mn: Орчуулах
