Moderation Sidebar (8.x-1.6) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Edit
sv: Redigera

en: View
sv: Visa

en: Published
sv: Publicerad

en: Revisions
sv: Versioner

en: Authored by
sv: Författad av

en: Other
sv: Övriga

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: Tasks
sv: Uppgifter

en: Create translation
sv: Skapa översättning

en: Edit content
sv: Redigera innehåll

en: Translate
sv: Översätt

en: Draft
sv: Utkast

en: Delete content
sv: Radera innehåll

en: Edit draft
sv: Redigera utkast

en: View all revisions
sv: Visa alla versioner
