Moderation Sidebar (8.x-1.7) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Edit
bg: Редактирай

en: View
bg: Прегледай

en: Published
bg: Публикувано

en: Revisions
bg: Редакции

en: Authored by
bg: Написано от

en: Other
bg: Други

en: Translate
bg: Преведи
