Moderation state buttons widget (8.x-1.0-alpha3) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Submit
es: Enviar

en: yes
es: sí

en: About
es: Acerca de

en: Content moderation
es: Moderación de contenido

en: Moderation state
es: Estado de moderación
