Moderation state buttons widget (8.x-1.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: yes
nl: ja

en: no
nl: nee

en: About
nl: Over

en: Content moderation
nl: Inhoudmoderatie

en: Moderation state
nl: Moderatiestatus
