Moderation state buttons widget (8.x-1.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: yes
tr: evet

en: no
tr: hayır

en: About
tr: Hakkında

en: Content moderation
tr: İçerik denetimi

en: Moderation state
tr: Denetim durumu
