Moderation state buttons widget (8.x-1.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: yes
uk: так

en: no
uk: ні

en: About
uk: Про модуль

en: Content moderation
uk: Модерація матеріалів

en: Moderation state
uk: Стан модерації
