Moderation state buttons widget (8.x-1.0-alpha4) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: yes
sk: áno

en: no
sk: nie

en: About
sk: Informácie o

en: Content moderation
sk: Moderovanie obsahu

en: Moderation state
sk: Stav moderácie
