Moderation state columns (8.x-1.1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: States
ja: 状態

en: Workflow
ja: ワークフロー

en: About
ja: アバウト

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Content moderation
ja: コンテンツモデレーション
