Moderation state columns (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: States
pl: Statusy

en: Workflow
pl: Przepływ pracy

en: About
pl: O stronie

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Content moderation
pl: Moderacja zawartości
