Moderation state columns (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: States
ru: Состояния

en: Workflow
ru: Порядок действий

en: About
ru: Информация

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Content moderation
ru: Модерация материалов
