Moderation state columns (8.x-1.1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: States
tr: Durumlar

en: Workflow
tr: İş akışı

en: About
tr: Hakkında

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Content moderation
tr: İçerik denetimi
