Moderation state columns (8.x-1.2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: States
ro: Stări

en: Workflow
ro: Fluxul de lucru

en: About
ro: Despre

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Content moderation
ro: Moderare conținut
